O klubie

Klub Płetwonurków LOK TCN OCTOPUS został przekształcony z Klubu LOK „NEKTON” w Tarnobrzegu. Początki działalności Klubu sięgają 1996 roku. W 2011 roku nastąpiły w Klubie wielkie zmiany, Klub zmienił siedzibę, zostały wyłonione nowe władze Klubu.
W maju 2012 roku powstała Baza Machów nad Jeziorem Tarnobrzeskim, która jest obsługiwana przez trzy Kluby LOK z woj. podkarpackiego, w tym przez Klub OCTOPUS. Baza Machów jest Bazą Nurkową Ligi Obrony Kraju. W pażdzierniku 2012 roku powstało nowe logo klubu, został wybrany nowy Zarząd oraz powstała nowa strona internetowa. Klub działając od 1996 roku zrzesza  członków z Tarnobrzega, Nowej Dęby, Stalowej Woli, Rzeszowa, Ostrowca Swiętokrzyskiego, Lublina, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Mielca, Sandomierza i wielu innych miast.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas informacje pozwolą na przybliżenie tematyki i zachęcą Państwa do penetracji podwodnych krain.
Nasz Klub prowadzi szkolenia bazując na doświadczeniu naszych instruktorów, gwarantując tym samym bezpieczeństwo swoich kursantów.

GALERIA SIEDZIBY KLUBU

Galeria siedziby klubu do 2012r